Dlouhodobá správa webů na WordPressu

Jsme spolehlivý partner, který zastřeší vaše online podnikání.

Starosti o aktualizace, zálohování, rychlost, zabezpečení webu nechte na nás. K tomu vyladíme i rychlost webu, správu emailůdomén a DNS.

Co by Vás mohlo dále zajímat:

Migraci služeb k nám provádíme zdarma během jednoho dne.

Budeme potřebovat 1 přístup a přeposlat 1 email. Ale ještě než začneme, potřebujeme vaši důvěru. Vytvoříme dokument Závazek administrátora s prohlášením, že nezpůsobíme žádné škody a závazkem k náhradě v případě vzniklé škody, či zneužití údajů.

 1. Budeme potřebovat přístupy do administrace aktuálního hostingu, abychom se podívali na nastavení DNS a emailových schránek. Tam si také vytvoříme FTP přístup a zkopírujeme web k nám.
 2. Převezmeme správu domény. Necháme vygenerovat Auth-ID, které přijde na email majitele domény. Bude to email s předmětem „Zaslání autorizační informace“ od NIC.cz. Tento email potřebujeme pouze přeposlat na adresu admin@softmedia.cz. Majitelem domény zůstáváte vy, my se staneme pouze technickými správci domény.

Ano, od toho tu také jsme. Známe tento systém nazpaměť, víme kde co upravit. Pokud nechcete ztrácet čas s doplňováním obsahu, stačí nám to v jakékoliv formě poslat a s pár instrukcemi budeme hned vědět, co potřebujete. Jsme v tomto ohledu velmi rychlí, takže i za 30 minut, které máte zdarma každý měsíc, toho zvládneme víc než dost.

Nejistější je zaslat dotaz / požadavek na adresu: admin@softmedia.cz. Jako administrátoři webových stránek na WordPressu se vzájemně doplňujeme a nad touto schránkou pracujeme. Nic tam tedy nezapadne a budete mít jistotu, že Váš požadavek na úpravu nebude dlouho čekat.

Po předchozí domluvě není problém vykonat nějaké úlohy během víkendu. Pokud to jde, děláme vše během pracovních dnů a hodin. O víkendech pracujeme hlavně na vlastních projektech, nebo zasahujeme v případě nečekaných situací.

Ano, pokud budeme mít na starosti správu webových stránek na WordPressu, můžeme přesunout k nám a provozovat i další systémy a být tak výhradním poskytovatelem těchto služeb.

Záleží na vás. Můžete jim nějakým způsobem napsat, že ukončujete služby – necháte je tzv. „doběhnout“ a nebudou vám již vystavovat faktury. Nebo počkáte, až vám vystaví výzvu na další období a na to odepíšete že nebudete služby prodlužovat. Také nás můžete požádat, ať to uděláme my 🙂

 

Co zahrnuje správa webu:

 • Garance zpracování požadavků

  Nechcete čekat, až bude mít váš ajťák čas? Na adrese admin@softmedia.cz se o Váš požadavek vždy postará některý z našich administrátorů. Ve všední dny řešíme vaše požadavky hned následující den. Nejdéle do 72 hodin.

 • Aktualizace všech součástí

  Konec rozbitých webů a bezpečnostních děr. Aktualizace jádra WordPressu i jeho doplňků máme na starost my.

 • SSL certifikát

  Toto zabezpečení má přímou vliv na důvěryhodnost od Googlu. U nás je vždy samozřejmostí.

 • Neomezený prostor pro web a email

  Už žádné hlídání místa. V rámci správy webových stránek prostor nijak neomezujeme.

 • Práce do 30 minut zdarma

  Poradenství a práce administrátorů do 30 minut / měsíc finančně neřešíme. Poté se řídíme hodinovou sazbou. Nevyužitých 30 minut v měsíci se do dalšího nepřevádí.

  Jako dlouhodobý klient máte slevu ve výši 40% na hodinovou sazbu = 1590 Kč / hod.

 • Zálohování webu

  Pravidelné zálohování webu na několik lokací s možností obnovy min. 1 rok zpět. Za obnovu nic neplatíte.

 • 100% Rychlost webu

  U nás web pojede vždy rychleji, než na běžném hostingu. Máme servery speciálně pro WordPress a nastavujeme každou prezentaci individuálně. Pro co nejlepší rychlost doporučujeme privátní VPS server.

 • Maximální zabezpečení

  Bezpečnost na několika úrovních. Neustálý monitoring dostupnosti webu a okamžité řešení v případě výpadku.

 • Profesionální zákaznická podpora

  Dlouhodobá spolupráci stojí na vysoce profesionální zákaznické péči a expertní úrovni administrátorů, kteří jsou vždy ochotní, milí a připravení řešit vaše požadavky. Tak se o nás píše v recenzích.

 • E-mailové servery

  Poskytujeme zálohované e-mailové řešení. Vaše schránky zdarma přesuneme k nám. Pomáháme s nastavením poštovních klientů i přes vzdálenou plochu.

 • Měříme návštěvnost a chování

  Pokud nemáte vlastní měření, aplikujeme Google Analytics a Search Console. Až budete plánovat zviditelnění, budete mít přehled.

 • Správa a úhrada domén

  Staráme se o zabezpečení a nastavení všech domén, hradíme poplatky, nastavujeme DNS. Majitel domény zůstává stejný.

Jsme Váš neviditelný IT zaměstnanec.

Staráme se o web, abyste Vy mohli posouvat své podnikání kupředu.

Doplňkové služby ke správě WordPress stránek

Provoz WordPressu na vlastním serveru

od 990 Kč / měsíc
ULTRA RYCHLOST. Pro weby a eshopy se zvýšenou návštěvností, nebo pro náročný web, který potřebujete extra rychle...

Ruční kontrola webu

od 800 Kč / měsíc
Vždy v pondělí proběhne kontrola funkčnosti webu. Jedná se o: vzhled formuláře chráněné sekce rychlost načítání nákupního...

Dlouhodobý rozvoj webu

2 520 Kč / měsíc
Čas, který strávíme posunem vašeho webu. Rady i činnosti od profesionálů, které budou pravidelně posouvat web v nejlepším poměru...

Spravujeme již 533 projektů.

Reference od klientů na správu webů

Jitka Vognarová

Rated 5 out of 5
svatební salon Astrid Bridal

S vaší firmou jsem velmi spokojená. Oceňuji rychlost a kvalitu vaší práce, velmi dobrou komunikaci a celkově velmi vysokou úroveň vaší práce.

Ing. Zdeňka Makaloušová

Rated 5 out of 5
colostrium.com

Pan Vlasák nám spravuje web cca 2 roky. Jsme moc rádi, že jsme si ho našli. Vždy je na příjmu, pracuje rychle, bezchybně, navíc je superochotný a milý. Často za nás řeší věci, které by ani nemusel, a udělá to vždy s profesionální samozřejmostí. Kdyby všichni pracovali jako on, život by byl krásnej. Máme několik webů, ale NIKDY JSME URČITĚ NEMĚLI LEPŠÍHO WEBMASTERA! Děkujeme!

Eliška Valdová

Rated 5 out of 5
Zámek Třebešice

Dobrý den pane Vlasáku, s naší spoluprací jsem naprosto spokojena, vše jste vždy neprodleně vyřešil a já se o to nemusela starat. Taky odpovíte hned, že jste požadavek obdržel a já vím, že můj mejl někam nezapadl. A to je pro mne důležité. Kdyby se mě někdo ptal na kontakt vždy Vás ráda doporučím. Děkuji

Zdeněk Jakubínský

Rated 5 out of 5
FinTalk

Se společností Softmedia spolupracujeme už téměř rok. Přesvědčili nás svým poctivým přístupem, výbornou komunikací i snahou o co nejrychlejší reakci na všechny naše potřeby a požadavky. V současné době společně pracujeme na nové podobě našich webových stránek a znovu přišli s velmi zajímavými a věcnými podněty, takže se už nemůžeme dočkat, až budou stránky hotové.

Jiří Dušek

Rated 5 out of 5
Euroleasing

Se službami spol. Softmedia jsme spokojeni: ochotné a pružné jednání, rychlé řešení všech problémů. Doporučuji.

Eva Potočiarová

Rated 5 out of 5
Anglicky s dětmi

Skvělá spolupráce, profesionální přístup a individuální poradenství na míru. Oceňuji i rychlé řešení problémů. Neměnila bych 🙂

Radka Černá

Rated 5 out of 5
psycholog

S Vašimi službami jsem velmi spokojena. Zejména s rychlostí, se kterou reagujete na maily a veškeré prosby, které mám. Jsem moc ráda, že jsem na Vás dostala kontakt. Jste profík 🙂

Petr Kyliánek

Rated 5 out of 5
Blcz.cz

Služby Softmedia využíváme již nějaký čas a jsme nad míru spokojení. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě tuto společnost. Softmedia byla pro nás skutečně dobrou volbou.

Alena Kalašová

Rated 5 out of 5
Neobotanics

Pan Vlasák převzal správu našeho webu a –shopu www.neobotanics.cz. Pokud nastal na webu technický problém, vyřešil ho vždy velmi rychle a k naší spokojenosti. Využíváme společnost Softmedia i pro konzultace v oblasti rozvíjení webu a elektronických služeb a ceníme si rad a názorů. Přístup i komunikace je perfektní, přátelský přístup a absolutní profesionalita. Děkuji

Jan Rychtařík

Rated 5 out of 5
Safin Invest

Reference mohu dát jen pozitivní, nasazení služby bylo rychlé bez větších problémů, komunikace a hotline je víceméně okamžitě, Vaši firmu mohu určitě doporučit.

Pavla Hlavatá

Rated 5 out of 5
Biorezonance Chrudim

Pěkné přehledné stránky, přesně dle mých představ, výborná komunikace, skvělá průběžná péče o stránky a jejich zobrazování na vyhledávačích.Doporučuji

Radek Šejvl

Rated 5 out of 5
pohrebacskyjarmark.cz

Webová stránka www.pohrebacskyjarmark.cz byla vytvořena dle požadavků a ke všeobecné spokojenosti. Práce pana Vlasáka byla a je vždy promyšlená, splňuje očekávání. Jakékoliv úpravy jsou vyřízeny rychle a v rámci konzultací nám bylo nastíněno i několik tipů pro zlepšení. Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Výsledek můžete posoudit sami. Radek Šejvl, člen výkonného výboru Život na vesnici z.s.

Aleš Vavřínek

Rated 5 out of 5
rezbarstvi-avur.cz

Od samého začátku výborná komunikace a rychlá precizní práce, všem doporučuji.

Ladislav Vít

Rated 5 out of 5
vit-masaze.cz

Ve svém životě jsem byl nucen udělat mnohokrát zásadní rozhodnutí, které bylo pro můj profesní život rozhodující. Rozhodnutí pro firmu Softmedia, zastoupená panem Vlasákem, bylo jedno z nich. Již několikaletá spolupráce s lidským přístupem mne přesvědčila o spolehlivosti této instituce a pan Vlasák má mou absolutní důvěru. Pokud mně i panu Vlasákovi zdraví dovolí, je mým cílem udržet toto profesionální partnerství, minimálně, po celou dobu svého podnikání.

Pavel Trtík

Rated 5 out of 5
apklub.cz

Na společnost Softmedia jsem naštěstí narazil na internetu při hledání řešení mých potíži, které se vyskytly při tvorbě nového webu. Reakce byla okamžitá a po domluvě byly všechny požadavky vyřešeny ve velmi krátkém čase. Profesionální služby, ochota a nadstandardní přístup k zákazníkovi, individuální poradenství a rychlost při řešení problémů i nových požadavků, je jen drobný výčet hodnot, kterými vás společnost Softmedia mile překvapí.

Stanislaw Kujawa

Rated 5 out of 5
tipp.cz a zastrihovac.cz

Přesně to jsem potřeboval, rychlý server a administrátory kteří tomu rozumí, a jsou schopni (ochotni) problém vyřešit. Je to krása nemuset řešit chod webů a věnovat se pouze tvorbě obsahu… Ještě jednou díky!

Podívejte se na naše nejnovější služby a články

Odvirování WordPress webu

Odvirování WordPress webu

Vyčištění webů WordPress řešíme většinou do 72 hodin. Vyčištění zabere kolem 4 hodin, pokud se neobjeví nějaká zákeřná varianta.