Dlouhodobá správa webů na WordPressu

Jsme spolehlivý partner, který zastřeší vaše online podnikání.

Hodnocení Google: 5.0

Rated 5 out of 5

Starosti o aktualizace, zálohování, rychlost, zabezpečení webu nechte na nás. K tomu vyladíme i rychlost webu, správu emailůdomén a DNS.

 

Co zahrnuje správa webu:

 • Garance zpracování požadavků

  Nechcete čekat, až bude mít váš ajťák čas? Na adrese [email protected] se o Váš požadavek vždy postará některý z našich administrátorů. Ve všední dny řešíme vaše požadavky hned následující den. Nejdéle do 72 hodin.

 • Aktualizace všech součástí

  Konec rozbitých webů a bezpečnostních děr. Aktualizace jádra WordPressu i jeho doplňků máme na starost my.

 • SSL certifikát

  Toto zabezpečení má přímou vliv na důvěryhodnost od Googlu. U nás je vždy samozřejmostí.

 • Neomezený prostor pro web a email

  Už žádné hlídání místa. V rámci správy webových stránek prostor nijak neomezujeme.

 • Práce do 30 minut zdarma

  Poradenství a práce administrátorů do 30 minut / měsíc finančně neřešíme. Po té se řídíme hodinovou sazbou.

  Jako dlouhodobý klient máte slevu ve výši 40% na hodinovou sazbu = 690 Kč / hod.

 • Zálohování webu

  Pravidelné zálohování webu na několik lokací s možností obnovy min. 1 rok zpět. Za obnovu nic neplatíte.

 • 100% Rychlost webu

  U nás web pojede vždy rychleji, než na běžném hostingu. Máme servery speciálně pro WordPress a nastavujeme každou prezentaci individuálně. Pro co nejlepší rychlost doporučujeme vyhrazený server, za který u nás zaplatíte + 590 Kč / měsíc.

 • Maximální zabezpečení

  Bezpečnost na několika úrovních. Neustálý monitoring dostupnosti webu a okamžité řešení v případě výpadku.

 • Profesionální zákaznická podpora

  Dlouhodobá spolupráci stojí na vysoce profesionální zákaznické péči a expertní úrovni administrátorů, kteří jsou vždy ochotní, milí a připravení řešit vaše požadavky. Tak se o nás píše v recenzích.

 • E-mailové servery

  Poskytujeme zálohované e-mailové řešení. Vaše schránky zdarma přesuneme k nám. Pomáháme s nastavením poštovních klientů i přes vzdálenou plochu.

 • Měříme návštěvnost a chování

  Pokud nemáte vlastní měření, aplikujeme Google Analytics a Search Console. Až budete plánovat zviditelnění, budete mít přehled.

 • Správa a úhrada domén

  Staráme se o zabezpečení a nastavení všech domén, hradíme poplatky, nastavujeme DNS. Majitel domény zůstává stejný.

Jsme Váš neviditelný IT zaměstnanec.

Staráme se o web, abyste Vy mohli posouvat své podnikání kupředu.

Co by Vás mohlo dále zajímat:

Migraci služeb k nám provádíme zdarma během jednoho dne.

Budeme potřebovat 1 přístup a přeposlat 1 email. Ale ještě než začneme, potřebujeme vaši důvěru. Vytvoříme dokument Závazek administrátora s prohlášením, že nezpůsobíme žádné škody a závazkem k náhradě v případě vzniklé škody, či zneužití údajů.

 1. Budeme potřebovat přístupy do administrace aktuálního hostingu, abychom se podívali na nastavení DNS a emailových schránek. Tam si také vytvoříme FTP přístup a zkopírujeme web k nám.
 2. Převezmeme správu domény. Necháme vygenerovat Auth-ID, které přijde na email majitele domény. Bude to email s předmětem „Zaslání autorizační informace“ od NIC.cz. Tento email potřebujeme pouze přeposlat na adresu [email protected]. Majitelem domény zůstáváte vy, my se staneme pouze technickými správci domény.

Ano, od toho tu také jsme. Známe tento systém nazpaměť, víme kde co upravit. Pokud nechcete ztrácet čas s doplňováním obsahu, stačí nám to v jakékoliv formě poslat a s pár instrukcemi budeme hned vědět, co potřebujete. Jsme v tomto ohledu velmi rychlí, takže i za 30 minut, které máte zdarma každý měsíc, toho zvládneme víc než dost.

Nejistější je zaslat dotaz / požadavek na adresu: [email protected] Jako administrátoři webových stránek na WordPressu se vzájemně doplňujeme a nad touto schránkou pracujeme. Nic tam tedy nezapadne a budete mít jistotu, že Váš požadavek na úpravu nebude dlouho čekat.

Po předchozí domluvě není problém vykonat nějaké úlohy během víkendu. Pokud to jde, děláme vše během pracovních dnů a hodin. O víkendech pracujeme hlavně na vlastních projektech, nebo zasahujeme v případě nečekaných situací.

Ano, pokud budeme mít na starosti správu webových stránek na WordPressu, můžeme přesunout k nám a provozovat i další systémy a být tak výhradním poskytovatelem těchto služeb.

Záleží na vás. Můžete jim nějakým způsobem napsat, že ukončujete služby – necháte je tzv. „doběhnout“ a nebudou vám již vystavovat faktury. Nebo počkáte, až vám vystaví výzvu na další období a na to odepíšete že nebudete služby prodlužovat. Také nás můžete požádat, ať to uděláme my 🙂

Doplňkové služby ke správě WordPress stránek

Neustálý pokrok

9 990 Kč / měsíc
Vylepšení z oblasti uživatelské přívětivosti, přehlednosti, SEO nebo nových funkcí, které rovnou implementujeme. Web se neustále zlepšuje a nemusíte...

Provoz WordPressu na vlastním serveru

od 1490 Kč / měsíc
ULTRA RYCHLOST. Pro weby a eshopy se zvýšenou návštěvností, nebo pro náročný web, který potřebujete extra rychle...

Ruční kontrola webu

od 1490 Kč / měsíc
Vždy v pondělí proběhne kontrola funkčnosti webu. Jedná se o: vzhled formuláře chráněné sekce rychlost načítání nákupního...

Tipy “co zlepšit” měsíčně

2 490 Kč / měsíc
3 rady každý měsíc od profesionála, jak aktuálně posunout web v nejlepším poměru cena/přínos. Následná kontrola implementace.

Spravujeme již 451 projektů.

Reference od klientů na správu webů

Jitka Vognarová

svatební salon Astrid Bridal

S vaší firmou jsem velmi spokojená. Oceňuji rychlost a kvalitu vaší práce, velmi dobrou komunikaci a celkově velmi vysokou úroveň vaší práce.

Ing. Zdeňka Makaloušová

colostrium.com

Pan Vlasák nám spravuje web cca 2 roky. Jsme moc rádi, že jsme si ho našli. Vždy je na příjmu, pracuje rychle, bezchybně, navíc je superochotný a milý. Často za nás řeší věci, které by ani nemusel, a udělá to vždy s profesionální samozřejmostí. Kdyby všichni pracovali jako on, život by byl krásnej. Máme několik webů, ale NIKDY JSME URČITĚ NEMĚLI LEPŠÍHO WEBMASTERA! Děkujeme!

Eliška Valdová

Zámek Třebešice

Dobrý den pane Vlasáku, s naší spoluprací jsem naprosto spokojena, vše jste vždy neprodleně vyřešil a já se o to nemusela starat. Taky odpovíte hned, že jste požadavek obdržel a já vím, že můj mejl někam nezapadl. A to je pro mne důležité. Kdyby se mě někdo ptal na kontakt vždy Vás ráda doporučím. Děkuji

Zdeněk Jakubínský

FinTalk

Se společností Softmedia spolupracujeme už téměř rok. Přesvědčili nás svým poctivým přístupem, výbornou komunikací i snahou o co nejrychlejší reakci na všechny naše potřeby a požadavky. V současné době společně pracujeme na nové podobě našich webových stránek a znovu přišli s velmi zajímavými a věcnými podněty, takže se už nemůžeme dočkat, až budou stránky hotové.

Jiří Dušek

Euroleasing

Se službami spol. Softmedia jsme spokojeni: ochotné a pružné jednání, rychlé řešení všech problémů. Doporučuji.

Eva Potočiarová

Anglicky s dětmi

Skvělá spolupráce, profesionální přístup a individuální poradenství na míru. Oceňuji i rychlé řešení problémů. Neměnila bych 🙂

Radka Černá

psycholog

S Vašimi službami jsem velmi spokojena. Zejména s rychlostí, se kterou reagujete na maily a veškeré prosby, které mám. Jsem moc ráda, že jsem na Vás dostala kontakt. Jste profík 🙂

Petr Kyliánek

Blcz.cz

Služby Softmedia využíváme již nějaký čas a jsme nad míru spokojení. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě tuto společnost. Softmedia byla pro nás skutečně dobrou volbou.

Alena Kalašová

Neobotanics

Pan Vlasák převzal správu našeho webu a –shopu www.neobotanics.cz. Pokud nastal na webu technický problém, vyřešil ho vždy velmi rychle a k naší spokojenosti. Využíváme společnost Softmedia i pro konzultace v oblasti rozvíjení webu a elektronických služeb a ceníme si rad a názorů. Přístup i komunikace je perfektní, přátelský přístup a absolutní profesionalita. Děkuji

Jan Rychtařík

Safin Invest

Reference mohu dát jen pozitivní, nasazení služby bylo rychlé bez větších problémů, komunikace a hotline je víceméně okamžitě, Vaši firmu mohu určitě doporučit.

Pavla Hlavatá

Biorezonance Chrudim

Pěkné přehledné stránky, přesně dle mých představ, výborná komunikace, skvělá průběžná péče o stránky a jejich zobrazování na vyhledávačích.Doporučuji

Radek Šejvl

pohrebacskyjarmark.cz

Webová stránka www.pohrebacskyjarmark.cz byla vytvořena dle požadavků a ke všeobecné spokojenosti. Práce pana Vlasáka byla a je vždy promyšlená, splňuje očekávání. Jakékoliv úpravy jsou vyřízeny rychle a v rámci konzultací nám bylo nastíněno i několik tipů pro zlepšení. Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Výsledek můžete posoudit sami. Radek Šejvl, člen výkonného výboru Život na vesnici z.s.

Aleš Vavřínek

rezbarstvi-avur.cz

Od samého začátku výborná komunikace a rychlá precizní práce, všem doporučuji.

Ladislav Vít

vit-masaze.cz

Ve svém životě jsem byl nucen udělat mnohokrát zásadní rozhodnutí, které bylo pro můj profesní život rozhodující. Rozhodnutí pro firmu Softmedia, zastoupená panem Vlasákem, bylo jedno z nich. Již několikaletá spolupráce s lidským přístupem mne přesvědčila o spolehlivosti této instituce a pan Vlasák má mou absolutní důvěru. Pokud mně i panu Vlasákovi zdraví dovolí, je mým cílem udržet toto profesionální partnerství, minimálně, po celou dobu svého podnikání.

Pavel Trtík

apklub.cz

Na společnost Softmedia jsem naštěstí narazil na internetu při hledání řešení mých potíži, které se vyskytly při tvorbě nového webu. Reakce byla okamžitá a po domluvě byly všechny požadavky vyřešeny ve velmi krátkém čase. Profesionální služby, ochota a nadstandardní přístup k zákazníkovi, individuální poradenství a rychlost při řešení problémů i nových požadavků, je jen drobný výčet hodnot, kterými vás společnost Softmedia mile překvapí.

Stanislaw Kujawa

tipp.cz a zastrihovac.cz

Přesně to jsem potřeboval, rychlý server a administrátory kteří tomu rozumí, a jsou schopni (ochotni) problém vyřešit. Je to krása nemuset řešit chod webů a věnovat se pouze tvorbě obsahu… Ještě jednou díky!

Podívejte se na naše nejnovější služby a články

Odvirování WordPress webu

Odvirování WordPress webu

Vyčištění webů WordPress řešíme většinou do 72 hodin. Vyčištění zabere kolem 4 hodin, pokud se neobjeví nějaká zákeřná varianta.