Seznam tlačítko “Líbí se” pro váš web WordPress

Seznam tlačítko “Líbí se” pro váš web WordPress

Chcete zvýšit zapojení svých návštěvníků a zároveň rychle získávat zpětnou vazbu na obsah? Seznam.cz přichází s preferenčním tlačítkem Líbí se, které funguje podobně jako tlačítko “To se mi líbí” na Facebooku a jiných sociálních sítích.

Tlačítko na svém webu můžete využívat bezplatně při dodržení několika podmínek. Pokud jste součástí partnerské sítě webů, můžete nasazením tlačítka výrazně ovlivnit četnost zobrazování ve službě Seznam Newsfeed. To znamená, že články s vyšším počtem uživatelských reakcí mají šanci na lepší umístění.

Přínosy:

  • zpětná vazba od návštěvníků,
  • další způsob interakce,
  • vliv na doporučování v Seznam Newsfeed.

Pokud máte obavy, že se tlačítko nebude hodit k designu vašeho webu, tak máme dobré zprávy. Modul totiž nabízí různé možnosti nastavení včetně volby barev. Výsledkem je, že tlačítka napříč weby se od sebe budou lišit a nebudou stejná. Počínaje malými ikonami srdce, až po větší výrazné boxy s ikonou, textem a počítadlem, které rozhodně uživatel nepřehlédne.

V případě, že se pro tlačítko “Líbí se” rozhodnete, můžete si vybrat manuální implementaci, v rámci které vás čeká nasazení dvou kódů do šablony webu. Nebo je dostupný hotový plugin, který nasazení výrazně ulehčí administrátorům bez znalosti úprav kódu ve WordPressu.

Dále můžete využít boxík – Seznam Doporučuje, nebo diskusní modul od Seznamu.

Jestli si na implementaci netroufáte, neváhejte se na nás obrátit. Máme už řadu klientů, kteří tlačítko Líbí se na svém webu úspěšně využívají.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna