Seznam Diskuze pro WordPress web

Seznam Diskuze pro WordPress web

Pokud na svém webu zobrazujete reklamy, měli byste se zajímat o to, jak uživatele udržet na webu co nejdéle a jak je motivovat k navštívení co nejvíce stránek. Díky tomu totiž můžete dosahovat vyšších zisků než doposud. Ptáte se, jak na to?

Pro každý web bude tento proces trochu jiný, ale základ je vždy postavený na stejných kamenech – interakci a nabídnutí dalšího relevantního obsahu. Interakce nemusí být jen mezi návštěvníkem a webem, ale taky mezi uživateli navzájem.

Možná už asi tušíte, že narážíme na různé diskuzní moduly, jako jsme zvyklí například na Facebooku a jinde na sítích pod příspěvky.

Seznam Diskuse

Podobný diskuzní modul vyvinul i Seznam a nabízí jej bezplatně k použití na vašem webu. Co se týká fungování, tak nabízí vše, co byste v podobných případech očekávali, tzn.:

  • psaní reakcí až v několika úrovních vláken,
  • možnosti formátování textu včetně používání emotikonů,
  • reportování nevhodných příspěvků a mazání těch vlastních.

Vše samozřejmě funguje i na mobilních zařízeních. Do diskuze se snadno dostanete přihlášením pomocí svého Seznam e-mailu, pokud žádný nemáte, zdarma si jej založíte na této stránce https://registrace.seznam.cz/.

Využíváním Seznam Diskuze získáte:

  • Zpětnou vazbu na články, na základě které můžete vytvářet další obsah.
  • Místo pro další reklamy.
  • Zvýší se čas, který návštěvníci na vašem webu stráví a počet stránek, které v rámci něj navštíví.
  • Čtenáři budou mít lepší uživatelský zážitek díky sociální interakci na vašem webu.

Primárně je tato služba určena pro partnery, kteří jsou součástí sítě webů v Seznam Newsfeed. To jsou různé magazíny, které se Seznamem úzce spolupracují a ten pak jejich články zobrazuje na hlavní straně webu Seznam.cz. Podrobnější informace jsme na toto téma shrnuli v tomto článku.

Implementace Seznam Diskuse

Pro implementaci do WordPressu Seznam Diskuze nenabízí žádný hotový plugin, takže je třeba různé části kódu na příslušná místa nasadit manuálně a zajistit správné fungování podle dokumentace. V tomto případě se bez základních znalostí PHP a toho, jak WordPress funguje, neobejdete.

Pokud se do toho však pustíte, určitě se obraťte na podporu této služby. Rádi vám pomůžou s kontrolou a zodpoví případné dotazy. Podporu zastihnete na e-mailu podpora.diskuze@firma.seznam.cz.

Služba Diskuze od Seznamu vás zaujala, ale už teď víte, že se do implementace na web nechcete pouštět sami? Pro několik našich klientů jsme už Seznam Diskuze úspěšně nasadili, takže pokud si nevíte rady, ozvěte se nám s dotazem na cenu a možný termín realizace.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna