Služba Seznam Doporučuje pro váš WordPress web

Služba Seznam Doporučuje pro váš WordPress web

Nabídnout čtenářům další relevantní obsah, který je zajímá, a zároveň tak dosáhnout vyšších zisků ze zobrazování reklamy. To je přece win-win pro všechny zúčastněné. Přesně s tímto záměrem vznikla služba Seznam Doporučuje, kterou můžete využívat, pokud jste součástí sítě partnerských webů Seznamu.

Jedná se o boxík (widget), který uživatelům na vašem webu zobrazuje související články (z jednoho nebo více vašich webů), které jsou personalizované na základě jejich preferencí. Vzhled je pro každého partnera tvořen individuálně. To proto, aby vždy zapadl do designu daného webu a uživatel jej vnímal jako jeho součást.

Konkrétní články v boxíku jsou každému uživateli zobrazovány jen jednou. Aby se nestalo, že mu bude nabídnut článek, který už v minulosti přečetl. Kromě článků je součástí i nativní reklama, kterou uživatelé vnímají mnohem kladněji než klasické bannery.

Hlavní přínosy:

  • Návštěvníci získají doporučení na další obsah, který odpovídá jejich preferencím.
  • Zvýší se počet navštívených stránek vašeho webu.
  • Uživatel se na webu zdrží delší dobu.
  • Dosáhnete vyšších příjmů za zobrazování reklamy.

Postup pro získání “Seznam Doporučuje”

Dodáte RSS feed s články, který musí splňovat potřebné podmínky → Seznam RSS feed zkontroluje → Připraví grafický návrh → Vy návrh schválíte nebo vznesete připomínky → Získáte scripty k nasazení → Scripty implementujete na web → Seznam je zkontroluje → Box se začne zobrazovat → Seznam připraví statistiky toho, jaký je přínos boxíku.

V případě, že hledáte způsoby, jak zvýšit svoje zisky za zobrazování reklamy, a zároveň chcete čtenářům nabídnout lepší uživatelský zážitek, tak boxík Seznam Doporučuje je vhodným řešením. Jedná se o jednu z několika služeb, které pro tyto účely Seznam vytvořil, stejně jako například Seznam DiskuzeSeznam tlačítko Líbí se, o kterých jsme se zmiňovali v předchozích článcích.

Pokud už jste součástí sítě partnerských webů Seznamu, můžete o tento Seznam widget s Doporučujícími články zažádat a po krátkém procesu těžit z jeho výhod. Pokud byste s celým procesem nebo jen jeho částí potřebovali pomoci, obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme.

Pokud se Seznamem ještě nespolupracujete, přečtěte si tento článek, kde se věnujeme tomu, co taková spolupráce obnáší za výhody a povinnosti.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna