O nás

Home / O nás

O naší práci a morálních hodnotách

Naším byznys krédem je zjednodušovat lidem práci a používání technologií. Aby se mohli spolehnout a brali to za samozřejmost. Potom vzniká více prostoru pro kreativitu Vás všech.

Majitelům firem usnadňujeme provoz webu z více jak 90%. Děláme vše proto, aby byl web dle trendů a v pořádku. Automaticky nastavujeme SSL certifikáty, aktualizujeme všechny součásti do 24h od vydání, zajišťujeme správné nastavení profesionálních nástrojů pro měření uživatelů na webu a mnoho dalšího.

Chcete mít jednoduše web v pořádku a přitom se nestarat se o aktualizace, zálohování, rychlost, zabezpečení webu … k tomu i správu emailového serveru, doménwebhostingu. Jsme Váš neviditelný zaměstnanec ve firmě, který má pod palcem celý online svět. Pokud něco potřebujete, zpravidla do 6 hodin je hotovo. Zavolejte, nebo napište a můžete to považovat za vyřízené.

Žádné stohy papírů a návodů – vše upravujeme za vás. Nemusíte se nic nového učit.

To vše máme jako samostatnou jednu službu, jednu platbu.

Tým Softmedia

Podporujeme

Náš tým

Jan Vlasák
Technická podpora & supervize projektů

Jan Vlasák

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis, CS Technologies a nyní WordPress agentura a hosting - Softmedia.cz. Reálné zkušenosti s vedením marketingových kampaní a analýzami - vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu)
Matěj Starynský
Správa a tvorba webů

Matěj Starynský

Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku a management, dříve jsem působil v agentuře IDEATECH, kde jsem měl na starost řízení projektů a vývoj webových stránek na Wordpressu. Tomu se věnuji dodnes a stále se snažím hledat nové výzvy.
Tony Nguyen
Projektový manažer

Tony Nguyen

Studoval jsem na VŠE informační technologie. Mám rád dobrodružství a nové výzvy. To se promítá do mé práce tak, že se každému novému problému postavím čelem a vyřeším ho. Když nejsem zrovna u počítače tak cestuji a sportuji, hraju hlavně fotbal a tenis.
Ondřej Bečva
Tvoření webových stránek patří mezi mé nejoblíbenější koníčky. Rád se učím novým věcem, zkouším a posouvám své hranice. Weby tvořím převážně na Wordpressu, ale i Laravelu spolu s Vue.js. Nezaleknu se také tvorby animací na webu, pluginů či šablony na míru.
Petra Gajdová
Správa webů

Petra Gajdová

Ráda se učím nové věci a prozkoumávám možnosti. A v tomto oboru je pořád co se učit. Na mojí práci se mi nejvíce líbí, že její výsledky jdou vidět okamžitě. Volný čas trávím nejraději v přírodě nebo s dobrou knížkou.

Do našeho týmu dále patří:

Grafici:

Martin Mašek
Michal Kubátko
Michal Mašek

 

Programátoři:

Rostislav Kavan