O nás

Home / O nás

O naší práci a morálních hodnotách

Naším byznys krédem je zjednodušovat lidem práci a používání technologií. Aby se mohli spolehnout a brali to za samozřejmost. Potom vzniká více prostoru pro kreativitu Vás všech.

Majitelům firem usnadňujeme provoz webu z více jak 90%. Děláme vše proto, aby byl web dle trendů a v pořádku. Automaticky nastavujeme SSL certifikáty, aktualizujeme všechny součásti do 24h od vydání, zajišťujeme správné nastavení profesionálních nástrojů pro měření uživatelů na webu a mnoho dalšího.

Chcete mít jednoduše web v pořádku a přitom se nestarat se o aktualizace, zálohování, rychlost, zabezpečení webu … k tomu i správu emailového serveru, doménwebhostingu. Jsme Váš neviditelný zaměstnanec ve firmě, který má pod palcem celý online svět. Pokud něco potřebujete, zpravidla do 6 hodin je hotovo. Zavolejte, nebo napište a můžete to považovat za vyřízené.

Žádné stohy papírů a návodů – vše upravujeme za vás. Nemusíte se nic nového učit.

To vše máme jako samostatnou jednu službu, jednu platbu.

Tým Softmedia

Podporujeme

Náš tým

Martina Čapková
Projektový manažer

Martina Čapková

Maminka dvou dětí, která se narodila v Hradci Králové. Ale kromě času na univerzitě v Praze žije celý život v Pardubicích. Je to renesanční člověk. Má ráda přírodu, zajímá ji, jak funguje svět kolem nás a strašně ráda se učí nové věci. Když má náladu být sama, zavře se v pokoji a věnuje se ručním pracem. Když má náladu dát si...
Jan Vlasák
Technická podpora & supervize projektů

Jan Vlasák

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis, CS Technologies a nyní WordPress agentura a hosting - Softmedia.cz. Reálné zkušenosti s vedením marketingových kampaní a analýzami - vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu)
Matěj Starynský
Správa a tvorba webů

Matěj Starynský

Práci s WordPress weby se věnuji už téměř 7 let. Nejdříve jsem měl na starost zpracování poptávek a tvorbu webů, následně jsem se přesunul na oddělení správy, kde se s kolegy staráme o běžný provoz, úpravy, opravy a dlouhodobý rozvoj webů. Práce v tomto oboru je mou vášní a vedle toho miluji jízdu na kole, která mi pomáhá udržovat tělesnou a duševní rovnováhu.
Tony Nguyen
Web Developer

Tony Nguyen

Studoval jsem na VŠE informační technologie. Mám rád dobrodružství a nové výzvy. To se promítá do mé práce tak, že se každému novému problému postavím čelem a vyřeším ho. Když nejsem zrovna u počítače tak cestuji a sportuji, hraju hlavně fotbal a tenis.
Ondřej Bečva
Tvoření webových stránek patří mezi mé nejoblíbenější koníčky. Rád se učím novým věcem, zkouším a posouvám své hranice. Weby tvořím převážně na Wordpressu, ale i Laravelu spolu s Vue.js. Nezaleknu se také tvorby animací na webu, pluginů či šablony na míru.
Petra Gajdová
Správa webů

Petra Gajdová

Ráda se učím nové věci a prozkoumávám možnosti. A v tomto oboru je pořád co se učit. Na mojí práci se mi nejvíce líbí, že její výsledky jdou vidět okamžitě. Volný čas trávím nejraději v přírodě nebo s dobrou knížkou.

Do našeho týmu dále patří:

Martin Mašek
Michal Kubátko
Michal Mašek
Jirka Matějka