Víme, co správný web potřebuje

 • Jednoduché firemní weby s grafikem

 • Návrh a kódování originální šablony

 • Všechny naše weby jsou responzivní

 • Vytváření pluginů a vlastních funkcí

 • Správné nastavení SEO on-page

 • Propojení s Facebookem a sociálními sítěmi

 • Zvyšování rychlosti načítání stránek

 • Zabezpečení a odvirovávání webů

 • Vytváření jazykových mutací webů

 • Vytváření e-shopů a prodejních webů

 • Vytváření katalogů a databází

 • ... a mnoho dalšího

Proč si myslíme, že jsme ti praví?

Máme za sebou přes 400 zakázek a umíme odhadnout Vaše potřeby.

Umíme realizovat projekty za slušné ceny.

Najdeme řešení každého problému.

Umíme výborně komunikovat.

Děláme to, co nás baví.

 

Mezi naše přednosti patří rychlost realizace a komunikace, moderní technologie, nenáročná údržba pro každého majitele i uživatele. Vznikli jsme spojením pár webových specialistů z několika velkých webových i hostingových společností, které se soustředí na velké webové projekty. Právě tyto zkušenosti jsou naší velkou výhodou, díky nim víme, jak vytvářet cenově dostupné webové stránky s použitím nejnovějších technologií. Nabízíme něco, co Vám střední a velké agentury za tuto cenu nemohou nabídnout.

Máme vlastní programátory, kodéry, grafiky a projektové manažery, kteří si poradí s jakýmkoliv webovým projektem. Ke každému webu zajišťujeme i webhosting, emailové servery, převody domény a kompletní správu, kterou potřebuje každý web, který má dlouhodobě vydržet.

Umíme uspokojit klienty s rozpočtem 8 tisíc i velké webové prezentace pro mezinárodní firmy se statisícovým rozpočtem, včetně analýz, wireframů, designů na míru apod. Často si nás najímají i agentury, které zakázky pouze přeprodávají a děláme weby za jejich jméno.

Plně vyhovujeme živnostníkům, podnikatelům, malým, středním i velkým firmám. Dokážeme dát dohromady podklady a efektivně vymyslet webové řešení, které bude nenáročné a splní své cíle.

Tvoříme unikátní weby, buď na základě grafického designu (což se hodí zejména při schvalování a lepší představivosti a následně lepší specifikaci webu), nebo na šablonách, se kterými se musí umět pracovat, pokud má výsledek k něčemu vypadat.

Dokážeme být vůči zákazníkovi hodně flexibilní a s tvorbou nového webu začínáme na 8 tisících.

Cena se odvíjí od specifických věcí. Typická situace je, že máte připravený obsah a chcete ho dostat na web. Vždy ale potřebujeme znát Vaše cíle. Nasadit na šablonu to umí každý zelenáč, ale udělat z té šablony funkční web, který je logický, přehledný, graficky hezký a plní to co má … to už jen tak někdo neumí.

Pokud se nechcete dostat do vyšších desetitisíců za tvorbu webu, WordPress je ideální volbou. Proč je skvělé používat WordPress si můžete přečíst zde.

Typy nejčastější tvorby webových stránek a reálných cen:

Od nejlevnějších:

1) Úprava grafického návrhu

Vývojář webů Vám pomůže s nainstalováním, nastylováním a nastavením šablony. Průběh spolupráce bude zahrnovat společný výběr šablony, kterou si zakoupíte, rady a tipy v průběhu ladění, pomoc s plněním a úpravu šablony podle Vašich představ. Web poběží na hostingu od Vas-WP.cz a tam také budete mít k dispozici administrátory, kteří Vám v případě potřeby budou nadále k dispozici.

Pokud jste člověk, který si chce web částečně doladit sám, je toto pro Vás nejlepší volba.
Takto jsme realizovali například web pro pana fotografa – http://tmaly.cz

2) Profesionální předělání grafického návrhu

Cenová hladina začíná na 8 tisících, poté záleží na rozsahu, propracovanosti, Vaší součinnosti (co máte připravené) a na dodatečných funkcích webu. Např. kontaktní formuláře, galerie, úpravy obrázků, úpravy textu, plnění webu, katalog produktů, jazykové mutace … atd.

Vývojář a grafik ve spolupráci přizpůsobí šablony pro WordPress tak, aby téměř nebylo znát, že se jedná o nějakou šablonu. Web vyjde levněji, než kdyby se dělala celá šablona znovu na míru. Detaily tvoří celek a ve spojení vývojáře a grafika vzniknou krásné ikonky, oddělovače stránky, posuvné slidery a bannery apod. Vývojář nemusí být vždy grafik, takže pokud chcete mít jistotu krásné webové prezentace, musí zasáhnout grafik.

Takovýto web kolem 8 tisíc vypadá např. takto: https://bohemiaspeed.eu/
Okolo 12 tisíc můžete dostat např. něco takového https://vesela.info/
Okolo 16 tisíc i s texty: http://zahradyhk.cz
Okolo 18 tisíc pak něco takového: https://kcatering.cz/
Okolo 20 tisíc vyjde třeba takovýto web: https://vit-masaze.cz
Web za cca 25 tisíc vypadá takto (včetně tvorby textů): https://greatlengths.cz

3) Tvorba webu z Vaší dodané grafiky

Grafik a kodér Vaši grafické podklady doladí, nařežou a nakódují. Vytvoří tak vlastní šablonu do WordPressu, která je vzhledově i administračně dělaná Vám na míru. Budete tam mít pouze takové funkce, které potřebujete k pohodlnému ovládání webu. Web je také rychlejší při načítání. Návrh by měl obsahovat i verzi pro vícestupňovou responzivní grafiku (pro mobily a tablety).

Cena se pohybuje od 20 tisíc.

Např takovýto dodaný přesný grafický návrh jsme předělávali do WordPressu: http://www.cipres.cz

4) Tvorba webových stránek včetně návrhu a implementace unikátní grafiky na míru

Pokud vytváříme i grafické návrhy webu, které se poté schvalují. Je možné začít i na drátěném modelu stránky a až poté udělat grafiku a nakonec vše nakódovat.
Cena od 20 tisíc a vypadá například takto: https://stromont.cz

Cenovka je v průměru kolem 30-40 tisíc.

5) Analýza projektu, návrh a realizace celého webu a následného marketingu

K projektu se přizve analytik, který se orientuje v současných trendech a dozoruje, nebo vede projekt, aby splňoval očekávané cíle. Vychází z průzkumů, klíčové analýzy, analýzy poptávky apod. Zde se počítá s tím, že tvorba webu bude na míru a jeho spuštění je pouze začátek. Následuje marketnig (PPC, Facebook, …), copywriting (články, PR), linkbuilding (SEO, zpětné odkazy) apod.

Cena je zde individuální, nejprve se začíná analýzou, ze které vyplynou doporučené způsoby realizace.
Cena může být 60 000+.

Např. pro https://rohnson.cz

Bez následné údržby by to nešlo.

Vyvinuli jsme bezpečné serverové prostředí pro WordPress, kde hlavní výhodou je, že se o všechno postaráme za Vás. Hlídáme dostupnost, rychlost serverů, zálohování, děláme pravidelné úpravy webu, bezpečně aktualizujeme všechny součásti a bojujme proti napadení. Když to shrnu, majitel či editor webu se může věnovat svojí práci a všechny činnosti okolo webu děláme my.