Tvorba webových stránek – Ceník

Tvoříme originální weby na míru (na základě grafického designu), který přesně bude odpovídat tomu, co potřebujete. Nebo vytvoříme web na flexibilních šablonách, které mají své výhody i nevýhody.

Obecně je ale WordPress nejpoužívanější a nejlepší systém na světě. Proč je skvělé používat WordPress si můžete přečíst zde.

Cena tvorby www stránek se odvíjí od specifických věcí. Typická situace je, že máte připravený obsah a chcete ho dostat na internet. Vždy ale potřebujeme specifikovat cíle webu, a odkud budou proudit návštěvníci. Nasadit na šablonu umí každý zelenáč, ale udělat z té šablony funkční web, který je jasný, logický, přehledný, graficky hezký a plní to co má a je do detailu doladěný … to už jen tak někdo neumí.

Tvoříme i e-shopy na platformě WordPress s použitím e-shopového rozšíření WooCommerce.

Typy nejčastější tvorby webových stránek a reálných cen:

Od nejlevnějších:

1) Profesionální předělání grafického návrhu

U nacenění projektu vždy záleží na rozsahu webových stránek a na dodatečných funkcích webu. Např: kontaktní formuláře, galerie, úpravy obrázků, úpravy textu, plnění webu, katalog produktů, jazykové mutace … atd.

Průběh spolupráce bude zahrnovat společný výběr šablony, ke které poté zakoupíme licenci. Vývojář s grafikem přizpůsobí šablonu pro WordPress tak, aby téměř nebylo znát, že se jedná o nějakou šablonu a byla jednoznačně „vaše“. Detaily tvoří celek a ve spojení vývojáře a grafika vzniknou krásné ikonky, oddělovače stránky, posuvné slidery apod. Web vyjde levněji, než kdyby se dělala celá šablona znovu na míru, ale zase tam nelze dát takový důraz na následnou rychlost webu.

2) Tvorba webu z Vaší dodané grafiky

Pokud máte zpracovaný webdesign, můžeme ho nasadit na WordPress. Vytvoříme tak vlastní šablonu do WordPressu, která je vzhledově i administračně dělaná Vám na míru. Budete tam mít pouze takové funkce, které potřebujete k pohodlnému ovládání webu. Web je také rychlejší při načítání. Návrh by měl obsahovat i verzi pro vícestupňovou responzivní grafiku (pro mobily a tablety).

Cena se pohybuje v průměru kolem 35 tisíc.

Takto dodaný grafický návrh jsme předělávali do WordPressu například u webů:

3) Tvorba webových stránek včetně návrhu a implementace unikátní grafiky na míru

Pokud vytváříme i grafické návrhy webu, které se poté schvalují. Je možné začít i na drátěném modelu stránky a až poté udělat grafiku a nakonec vše nakódovat. Cenovka je v průměru kolem 30-50 tisíc.

TYPOVÉ ZADÁNÍ: 

Prezentace produktů s možností přidávání a editace popisu a vlastností.
Přehledný a originální design na míru. Cena včetně implementace, designu a plnění webu je cca 40 tisíc.

  1. Nejprve je potřeba znát novou strukturu stránek.
  2. Nakreslíme a schválíme si mapu webu a přiložím popis funkčnosti.
  3. Řekneme si, co je potřeba dodat za podklady od Vás – texty, fotky.
  4. Po jejich zaslání se vrhneme na grafiku
  5. Webdesignér navrhne 3 typové stránky (zpravidla: úvodní strana, produkt, kontakt) a schválíme si je.
  6. Poté se přistoupí ke kódování, zašleme Vám odkaz na testovací verzi webu.
  7. Až dokončíme plnění stránek, je čas na korekturu a ověření veškeré funkčnosti.

Bez následné údržby by to nešlo.

Vyvinuli jsme bezpečné serverové prostředí pro WordPress, kde hlavní výhodou je, že se o všechno postaráme za Vás. Hlídáme dostupnost, rychlost serverů, zálohování, děláme pravidelné úpravy webu, bezpečně aktualizujeme všechny součásti a bojujme proti napadení. Když to shrnu, majitel či editor webu se může věnovat svojí práci a všechny činnosti okolo webu děláme my.