Chcete web ze šablony?

Pojďme si nejprve říci, co to znamená a jaký je rozdíl mezi weby „na míru“ a „weby ze šablony“.

Web na míru – kóduje se na základě grafické předlohy. Počítá se všemi požadavky webu. Výsledný web bude rychlý, bezpečný a bude se méně „rozbíjet“. Cenově se pohybujeme od 30 tisíc Kč dále.

 

Web ze šablony – zakoupí se licence k šabloně, která funkčně a vzhledově odpovídá vašim představám. Pokud nemáte už předem vybranou šablonu, vyberete si z galerií šablon pár, které se vám líbí a my vybereme takovou, která odpovídá kvalitě a funkcím, které budete potřebovat.

Změní se obsah stránek, obrázky, barvy, loga a texty. Lze je pak také libovolně rozšiřovat o obsah i funkce webu. Nemůžeme však upravovat každou věc, úpravy jsou o něco složitější, web je náchylnější k rozbití (z důvodu neustálých aktualizací pluginů a šablony od jeho výrobce). Nejde taky maximálně vyladit rychlost webu. Cenově se však pohybujeme pro mnohé v přijatelnějších rovinách. Již od 12 tisíc lze postavit slušný a pěkný prezentační web, který vás bude dobře reprezentovat.

Web ze šablony s grafickými prvky na míru

Průběh spolupráce bude zahrnovat společný výběr šablony, ke které poté zakoupíme licenci. Vývojář s grafikem přizpůsobí šablonu pro WordPress tak, aby téměř nebylo znát, že se jedná o nějakou šablonu a byla jednoznačně „vaše“. Detaily tvoří celek a ve spojení vývojáře a grafika vzniknou krásné ikonky, oddělovače stránky, posuvné slidery apod. Web vyjde levněji, než kdyby se dělala celá šablona znovu na míru, ale zase tam nelze dát takový důraz na následnou rychlost webu.

Nejlepší řešení – předělání šablony na míru

Mnoho lidí volí šablony jen proto, že si předem vidí, jak web grafika bude vypadat a že se mu to bude líbit.

Pokud však chceme zachovat kvalitu webu, rychlé načítání, bezpečnost apod. tak můžeme spojit výhody webu na míru a šablony. Tím, že web ze šablony postavíme vlastně znovu. S kódem načisto se tvoří vždy lépe. Pak můžete dosáhnout rychlostí kolem 90-100 bodů v Google Page Speed Insights. Design šablony trochu přizpůsobíme blíže k vaší značce.

Takové weby nestojí raketu a zároveň víte, že to dobře dopadne.

Chtěli byste se s námi pobavit o podobném řešení?