Chcete web ze šablony?

Pojďme si nejprve říci, co to znamená a jaký je rozdíl mezi weby “na míru” a “weby ze šablony”.

Web na míru – kóduje se na základě grafické předlohy. Počítá se všemi požadavky webu. Výsledný web bude rychlý, bezpečný a bude se méně “rozbíjet”. Cenově se pohybujeme od 30 tisíc Kč dále.

Web ze šablony – zakoupí se licence k šabloně, která funkčně a vzhledově odpovídá vašim představám. Změní se obsah stránek, obrázky, barvy, loga a texty. Lze je pak také libovolně rozšiřovat o obsah i funkce webu. Nemůžeme však upravovat každou věc, úpravy jsou o něco složitější, web je náchylnější k rozbití (z důvodu neustálých aktualizací pluginů a šablony od jeho výrobce). Nejde taky maximálně vyladit rychlost webu. Cenově se však pohybujeme pro mnohé v přijatelnějších rovinách. Již od 10 tisíc lze postavit slušný a pěkný prezentační web, který vás bude dobře reprezentovat.

Web ze šablony s grafickými prvky na míru

Průběh spolupráce bude zahrnovat společný výběr šablony, ke které poté zakoupíme licenci. Vývojář s grafikem přizpůsobí šablonu pro WordPress tak, aby téměř nebylo znát, že se jedná o nějakou šablonu a byla jednoznačně “vaše”. Detaily tvoří celek a ve spojení vývojáře a grafika vzniknou krásné ikonky, oddělovače stránky, posuvné slidery apod. Web vyjde levněji, než kdyby se dělala celá šablona znovu na míru, ale zase tam nelze dát takový důraz na následnou rychlost webu.