Grafické návrhy – Kde vzít šablony

Grafické návrhy – Kde vzít šablony

Jsou tři způsoby, jak lze získat šablonu

1. Přímo ve Vašem WordPressu

WordPress sám o sobě nabízí propojení s velkou galerií šablon, která se nachází na WordPress.org. Největší výhodou je, že si ještě před instalací můžete zobrazit náhled Vašeho  webu, jak bude vypadat Váš obsah v nové šabloně. Samozřejmě je tam pak potřeba doladit detaily, překlady, nastavení šablony atd. ale pro rámcovou představu to stačí.

2. Galerie / obchody s šablonami

3. Tvorba vlastní šablony

Nejlepším řešením je vytvoření vlastní šablony na míru. Je nejrychlejší na provoz, nejde napadnout, vyhnete se potížím s aktualizacemi a nemusí stát zas o tolik více peněz, než z placené šablony. Proč je to nejlepší řešení si přečtěte zde.

4. Černý trh se šablonami

Provozovatelé z Ruska si s licencemi nikdy nelámali hlavu. Můžete tak v Googlu najít několik nelegálních obchodů, které prémiové šablony, běžně stojící okolo 1 600,- Kč nabízejí za pár stovek. Takto zakoupenou šablonu dostanete bez aktualizací, bez licence a vsadil bych boty, že se tam ještě k tomu bude nacházet nějaký škodlivý kód, který začne z Vašeho hostingu posílat SPAMy. Pokud si chcete zadělat na problémy, je to nejlepší volba.

Pokud chcete, abychom se Vám starali o web, je potřeba mít licenci, kterou Vám při tvorbě webu nejspíše pořídil Váš vývojář. Případně je třeba dokoupit. Bez toho nikdo není schopen zaručit funkčnost Vašeho webu do budoucna.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna