Jan Vlasák

Technická podpora & supervize projektů

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis, CS Technologies a nyní WordPress agentura a hosting – Softmedia.cz. Reálné zkušenosti s vedením marketingových kampaní a analýzami – vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu).

Online marketingem se živím od roku 2012, mezi mé portfolio patří již více než 200 klientů, kterým jsem různým způsobem pomohl, ať už s reklamními kampaněmi, návrhem webu, analýzou, business plánem, tvorbou webu, zvýšením prodeje, tvorbou grafických materiálů, nastavení emailingu, A/B testování webu apod.

Nyní vytvářím webové stránky od základu. Vytvořil jsem svépomocí přes 80 webů a další desítky ve spolupráci s dalšími odborníky (grafiky, programátory, …). Rád spolupracuji s odborníky. Sedí mi pozice projektového manažera. Nejvíce se specializuji na WordPress, můj čas je drahý, dokážeme udělat výsledky i v offline businessu, někdy je totiž nejlepší zvolit tu nejjednodušší cestu.

Nepouštím se do práce, když nevím co je výsledkem a k čemu to děláme, ale dokážu stanovit cíle, i když klient neví, jaké by to měly být. Stavím vztahy nad byznys.

Sociální sítě