Jan Vlasák

Technická podpora & supervize projektů

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis s.r.o., CS Technologies s.r.o. a nyní vlastní servisní WordPress agentura – Softmedia s.r.o. Mám mnoho zkušeností s vedením marketingových kampaní a analýzami – vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu).

Od roku 2012-2016 jsem se naplno věnoval online marketingu. Od roku 2016 se již plně věnuji vedení a rozvoji firmy Softmedia s.r.o. Mezi mé portfolio patří již více než 500 klientů, kterým jsem různým způsobem pomohl, ať už se správou webu, reklamními kampaněmi, návrhem webu, analýzou, business plánem, tvorbou webu, nastavení emailingu, A/B testování webu apod.

Už přes 10 let je má specializace WordPress. Nyní vytváříme webové stránky od základu. Vytvořil jsem svépomocí přes 100 webů a další desítky ve spolupráci s dalšími odborníky (grafiky, programátory, …).

Nepouštím se do práce, když nevím co je výsledkem a pro koho to děláme. Dokážu však stanovit cíle, i přestože klient neví, jaké by to měly být. Razím pravidlo, že vztahy jsou důležitější, než byznys.

Sociální sítě