Srovnání WordPress hostingů

Srovnání WordPress hostingů

Pokud očekáváte klasickou tabulku s cenami, tak Vás zklamu. Ukážu Vám ale jiný pohled na to, jak vybrat správný hosting a nekoukat na cenu. Jde totiž pouze o Vaše potřeby.

Nejprve si určete – do jaké kategorie patříte:

  1. Jsem bloger, mám jeden jednoduchý malý web

  2. Jsem majitel firmy, nebo podnikatel. Nechci ztrácet potenciální klienty. Web je naše vizitka.

  3. Jsem začínající vývojář, mám pár prvních webů a hledám webhosting, kam to budu do budoucna dávat

Máte rozřazeno? Jdeme na věc.

Kategorie 1 – Malý jednoduchý web pro vlastní potřeby, nebo blog – první věc, co Vám musím říci – vykašlete se na webhostingy zdarma. Nestojí to za ty nervy a výpadky.

Pokud jste schopni obětovat 500 Kč ročně, máte možnost jít do Wedosu, který Vás určitě láká mnoha slevovými kupony, kde si budete v klidu hostovat s neomezeným prostorem i s doménou. Bacha ovšem na zálohy, ty si občas dělejte ručně a stáhněte si je do počítače. Na webhostingu být nesmí. Něco za něco.

Pokud můžete obětovat kolem tisícovky ročně, porovnával jsem mezi Český Hosting | ONEbit | Váš Hosting. Všichni mají skvělou podporu, nicméně, Váš-hosting má krásně přehlednou administraci, skvělé servery pro WordPress, slevy u partnerů na pluginy, a občas dělá slevové akce. Za mě jasná volba Váš Hosting.

Kategorie 2 Majitelé firem a podnikatelé – Vy chcete, aby to všechno fungovalo, nebyly žádné výpadky, aby web běžel na těch správných technologiích, nechcete nastavovat DNS a hrabat se nějakou administrací, kontrolovat, zda se někdo stará o aktualizace, zálohování a zabezpečení. Na to nemáte čas. Chcete tam občas něco upravit, doplnit fotky, OK, není problém. Úkoly do 30 minut děláme zdarma.

Kategorie 3Vývojáři na WP – Poskytneme Vám server a prostředí, abyste se o své reference postarali co nejlépe. Vše máme automatizované, stačí nás kontaktovat.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna