AI ve WordPressu

AI ve WordPressu

AI poskytuje nástroje, které zefektivňují práci nejen programátorům kodérům, grafikům, ale také projektovým manažerům, při tvorbě obsahu a stejně tak může pomoci i vám.

S těmito nástroji se seznamujeme od jejich počátku a neustále testujeme jejich přínos.

Přínos v psaní obsahu

Zvládne průměrné copywriterské dílo za méně peněz. Stačí jen umět dobře napsat zadání a poskytnout dostatek údajů. Dnes může být webový copywriter téměř každý. Od těch skvělých výstupů se liší tím, jak dobře s tímto AI nástrojem umíte zacházet. Překonat nejlepší lidské copywritery ale bude ještě trvat.

Přínos při programování

Využíváme AI při kódování a programování nových WordPress funkcí. Vždy je potřeba programátor, který úkon správně zadá, zasadí do kontextu, otestuje a nakonec vyzkouší na vývojové verzi, nicméně tento inovativní přístup šetří až 50% času programátorům i kodérům. Tady jdou AI modely kupředu světelnou rychlostí.

AI ve WordPressu

AI v page-builderech

Součástí WordPress administrace se již dnes můžeme setkat s AI poměrně běžně. Do nejpopulárnějších page-builderů přibývají funkce na generování obsahu, nebo na stavbu celých bloků.

AI pro vaše zákazníky jako online rádce

Pro weby a eshopy to znamená mít na webu online experta, který zná vaše produkty a je připraven 24/7 pomáhat vašim návštěvníkům a proměňovat je v zákazníky. Stačí mu předložit podklady, ze kterých se má učit a on se to za pár vteřin naučí, včetně scénářů chování a tónu vaší firemní komunikace. Vaši návštěvníci se s touto AI setkají nejběžněji v podobě online chatu, který na ně vyskočí ve spodní části stránky.

Tvorba celého webu na WordPressu pomocí AI

Často se na internetu můžete setkat s tím, že vám nějaká služba je schopna vygenerovat obsah pomocí AI. Bude to však nejspíše jednorázové dílo, které bez znalosti HTML a CSS neupravíte k obrazu svému. Integrace do WordPressu tak dává obrovský smysl, jelikož to nejlepší, co AI vygeneruje, si ještě následně můžete snadno upravit v adminsitraci WordPressu a jednoduše doladit.

Představte si, že nainstalujete WordPress a aktivujete šablonu. Do této chvíle standardní proces. Najednou se však ocitnete v průvodci, který vás sérií několika otázek vyzpovídá – o čem váš web je, jaké služby poskytujete, sdělíte jí informace o firmě, nahrajete vaše logo, firemní grafiku, a fotografie, doplníte kontakty na vás a následně vám předloží několik variant webu, které jsou originální a již otextované. Vše si následně můžete sám upravit pomocí běžných drag-drop nástrojů, jako je Elementor.

S tímto přístupem už experimentují známí tvůrci šablon a WordPress tak má obrovskou výhodu.

Co to všechno znamená

Tyto nástroje významně zefektivňují práci veškerým online expertům. Více pomohou specialistům, jelikož profíci vědí, jaké principy zde fungují, jak správně napsat zadání, jak ladit výstupy a jak z toho dostat maximum. Ten správný výstup nebývá na první pokus.

Jako firma se snažíme našim klientům vždy přinést maximální hodnotu. S těmito nástroji zvládneme za stejný čas více práce a můžeme poskytovat ještě lepší výstupy.

Může AI pomoci i vaší firmě?

AI dnes působí v mnoha odvětvích, od lékařství a nacházení nových léků, přes programování, autonomní navigaci, odhalování bezpečnostních hrozeb až po marketingové strategie a prodej na webech.

Jsme si zcela jisti, že může pomoci i Vám.

Disclaimer:

I když nám s některými úkony pomáhá AI, naše firma je založena na osobní komunikaci a profesionální lidské podpoře. To je naše největší výhoda, která se opírá o nejnovější technologie, které pracují pro vás.

PS: Nic z tohoto článku nepsala AI 🙂

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna