Jan Vlasák
Profiles

Jan Vlasák

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis, CS Technologies a nyní WordPress agentura a hosting - Softmedia.cz.
Reálné zkušenosti s vedením marketingových kampaní a analýzami - vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu)

Matěj Starynský
Profiles

Matěj Starynský

Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku a management, dříve jsem působil v agentuře IDEATECH, kde jsem měl na starost řízení projektů a vývoj webových stránek na Wordpressu. Tomu se věnuji dodnes a stále se snažím hledat nové výzvy.

Tony Nguyen
Profiles

Tony Nguyen

Studoval jsem na VŠE informační technologie. Mám rád dobrodružství a nové výzvy. To se promítá do mé práce tak, že se každému novému problému postavím čelem a vyřeším ho. Když nejsem zrovna u počítače tak cestuji a sportuji, hraju hlavně fotbal a tenis.

Ondřej Bečva
Profiles

Ondřej Bečva

Tvoření webových stránek patří mezi mé nejoblíbenější koníčky. Rád se učím novým věcem, zkouším a posouvám své hranice. Weby tvořím převážně na Wordpressu, ale i Laravelu spolu s Vue.js. Nezaleknu se také tvorby animací na webu, pluginů či šablony na míru.

Petra Gajdová
Profiles

Petra Gajdová

Ráda se učím nové věci a prozkoumávám možnosti. A v tomto oboru je pořád co se učit. Na mojí práci se mi nejvíce líbí, že její výsledky jdou vidět okamžitě. Volný čas trávím nejraději v přírodě nebo s dobrou knížkou.