Martina Čapková
Profiles

Martina Čapková

Maminka dvou dětí, která se narodila v Hradci Králové. Ale kromě času na univerzitě v Praze žije celý život v Pardubicích. Je to renesanční člověk. Má ráda přírodu, zajímá ji, jak funguje svět kolem nás a strašně ráda se učí nové věci. Když má náladu být sama, zavře se v pokoji a věnuje se ručním pracem. Když má náladu dát si...

Jan Vlasák
Profiles

Jan Vlasák

Elektrotechnická průmyslovka, aplikovaná informatika. Webový servis, CS Technologies a nyní WordPress agentura a hosting - Softmedia.cz.
Reálné zkušenosti s vedením marketingových kampaní a analýzami - vyhodnocování (např. pro Českou Pojišťovnu)

Matěj Starynský
Profiles

Matěj Starynský

Práci s WordPress weby se věnuji už téměř 7 let. Nejdříve jsem měl na starost zpracování poptávek a tvorbu webů, následně jsem se přesunul na oddělení správy, kde se s kolegy staráme o běžný provoz, úpravy, opravy a dlouhodobý rozvoj webů. Práce v tomto oboru je mou vášní a vedle toho miluji jízdu na kole, která mi pomáhá udržovat tělesnou a duševní rovnováhu.

Tony Nguyen
Profiles

Tony Nguyen

Studoval jsem na VŠE informační technologie. Mám rád dobrodružství a nové výzvy. To se promítá do mé práce tak, že se každému novému problému postavím čelem a vyřeším ho. Když nejsem zrovna u počítače tak cestuji a sportuji, hraju hlavně fotbal a tenis.

Ondřej Bečva
Profiles

Ondřej Bečva

Tvoření webových stránek patří mezi mé nejoblíbenější koníčky. Rád se učím novým věcem, zkouším a posouvám své hranice. Weby tvořím převážně na Wordpressu, ale i Laravelu spolu s Vue.js. Nezaleknu se také tvorby animací na webu, pluginů či šablony na míru.

Petra Gajdová
Profiles

Petra Gajdová

Ráda se učím nové věci a prozkoumávám možnosti. A v tomto oboru je pořád co se učit. Na mojí práci se mi nejvíce líbí, že její výsledky jdou vidět okamžitě. Volný čas trávím nejraději v přírodě nebo s dobrou knížkou.