Gynekologie Pardubice

Gynekologie Pardubice

Požadavky byly, abychom web zmodernizovali webové stránce za málo peněz, do responzivní verze, se zachováním objednávkového systému.

Vybral jsem fialovou barvu, vhodnou úvodní fotografii a hnedka mě napadl pěkný úvodní text, který neurazí a nikoho se nedotkne. (zkuste si schválně v hlavě vymyslet slogan pro gynekologii …).

Klientka nepožadovala nějaký extra velký důraz na dohledatelnost, takže jednotlivé služby jsme nerozepisovali do podstránek. Problém je, že pokud mají působit důvěryhodně, musejí obsahovat dostatek informací, nebo alespoň se tvářit, že na něm je dost informací. Prostě nesmí vypadat prázdně.

Stránky slouží spíše jako informační kanál a pro osobní doporučení. V horní části máme důležité oznámení a odkazy. Svátky, dovolené, zástupy, všechny informace na web plníme v rámci webhostingu a správy webu, většinou do několika málo minut od zadání.

Pokud by byla důležitá dohledatelnost, jednotlivé služby rozepíšeme na samostatné podstránky. Web lze kdykoliv dále rozšířit a jakkoliv s ním pracovat.

Dárkové balení dobré whiskey za mou odvedenou práci také velice potěší. Děkuji za tuto příležitost.

Budeme rádi za Váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna