Ruční kontrola webu

od 1490 Kč / měsíc

Vždy v pondělí proběhne kontrola funkčnosti webu, Vzhled, funkce formulářů, rychlost načítání. V případě e-shopu také kontrola nákupního procesu.

Pokud provozujete web a dbáte na uživatelskou přívětivost, pak je jistě velmi nepříjemné, když vás zákazník upozorní, že něco na Vašem webu nejde. Obzvlášť když například provozujete eshop, prodáváte knihu, nebo online kurzy. Bohužel na toto jsou všechny monitoringy dostupnosti krátké. Je možné udělat program na automatickou kontrolu specifických funkcí, ale komplexní kontrola mu bude chybět.

Tomuto se snažíme předejít a jako první nabízíme ruční procházení webu. Projdeme všechny důležité stránky, vyzkoušíme konverzní cesty, kontaktní formuláře, objednávkové procesy. Strávíme na webu několik hodin procházením a testováním. Vyloučíme se z provozu google analytics, abychom nezkreslovali statistiky a můžeme se na to vrhnout.

Pokud něco nefunguje, samozřejmě to automaticky ihned opravíme.

Testování webu jsme zvolili na pondělí, kdy začíná pracovní týden a Váš web bude nejspíše následujícíc h 5 dní čelit větší návštěvnosti, než o víkendu. Den procházení se dá přizpůsobit, nebo rozložit do dvou dnů.

Tato služba vznikla na základě Vašich požadavků.