Nejrychlejší WordPress hosting
Naše servery jsou světovou špičkou.
Ve srovnání s WPEngine, což je světová špička s ohromnými rozpočty jsme dosáhli stejného výsledku rychlosti. Ale máme navíc pár vychytávek. Když už to nejde rychleji, jde to lépe pro zákazníky. Máme narozdíl od nich česky mluvící technickou podporu a lepší ceny!
Každý chce mít WordPress nejrychlejší, jde především o správně napsaný kód, minimum pluginů, cache a správný hosting.
Proč máme nejrychlejší WordPress hosting?
1 Používáme správné servery a databáze
Nejrychlejší engine pro server je dnes Nginx. Databáze by měla pohánět PostgreSQL, ale ani s MySQL nešlápnete vedle.
2 Podporujeme HTTP/2 – push
Váš hosting musí mít podporu HTTP/2 – push. Výrazně zrychluje načítání stránek a to konkrétně v tom, že stránka nečeká na stažení jednoho souboru, aby si přečetla, které další komponenty a statické soubory potřebuje, ale zná je předem. Podporuje také paralelní stahování souborů, což má v důsledku až 2x rychlejší načtení stránek. Srovnání technologií HTTP 1.1 a HTTP/2 si můžete vyzkoušet zde.
3 Zálohování s možností obnovy několik měsíců zpět
Zálohování je důležité nejen pro to, když tam sami něco zbastlíte, nebo provedete aktualizaci jádra a zjistíte, že ne všechny pluginy jsou na to připraveny. Skvělé je možnost udělat si tuto obnovu sám, stisknutí jednoho tlačítka v administraci WordPressu. Ještě lepší je, když si můžete obnovit jen některé součásti WordPressu, jako například Šablony, Pluginy, Nahrané soubory, nebo databázi – kam se Vám ukládají veškeré texty, které napíšete a nastavení WP.
4 Máme cache na úrovni serveru
Cachování webu na úrovni serverů a dotazů do databáze výrazně pomáhá celkové rychlosti webu. Je třeba dát pozor, aby se správně cachovaly dynamické prvky v prezentaci a formuláře. Web musí s tímto cachovacím systémem komunikovat a dát mu vědět, pokud se obsah webu změní, aby cache promazal.
5 Bezpečnost na úrovni serveru
Server by měl v konfiguraci Vašeho webu mít odfiltrované základní dotazy, které se snaží proniknout do Vašeho WordPressu. Tyto podezřelé dotazy tak ani nedorazí na Váš web a můžete klidně spát. Ještě lepší je také si nastavit základní bezpečnostní pluginy, které řeší situace, kdy už proniknou přes serverovou ochranu. Např. pomocí iThemes Security skryjete přihlašovací stránku na jinou, než je /wp-admin/, také by správně neměl uživatel s ID 1 vůbec existovat a už vůbec by jeho přihlašovací jméno nemělo být admin. Dále pomůže skrytí verze WordPressu, odstranění parametrů ze statických souborů a další sada bezpečnostních opatření.
6 SSL certifikáty
Nezbytnou součástí je také podpora SSL certifikátů. Pro většinu uživatelů stačí Let’s Encrypt, který poskytují světové internetové autority zdarma. Pokud má Váš webhosting tuto funkci placenou, je to z důvodu instalace a automatického procesu obnovení certifikátů. My poskytujeme tyto certifikáty automaticky a zdarma.
SSL certifikát zajišťuje šifrovanou komunikaci při odesílání údajů z jakéhokoliv formuláře. Objednávky, poptávkový formulář, nebo přihlašování do administrace. Je nezbytný například pro e-shopy, protože pro napojení na Google Nákupy je https podmínkou.
7 Dostupná technická podpora s WordPress administrátory
Technická podpora na většině hostingů Vám vyřeší základní věci, týkající se navýšení prostoru, nebo nastavení domény. Nikdo (kromě nás) negarantuje, že tam je WordPress administrátor, který se přihlásí do administrace a udělá úpravy přímo ve Vašem webu. To už je velká konkurenční výhoda, co myslíte?