Zabýváme se programováním pro WordPress na míru. Nejen že máme schopné a rychlé programátory, ale také lidi, kteří Vám dokáží vymyslet specifikaci a přesné zadání, na kterém se shodneme a které se již dá nacenit – protože bez konkrétních podkladů a přesného zadání je to zbytečná ztráta času i peněz. Celkově jsme Vám schopni pomoci v těchto oblastech:

Programování pluginů pro WordPress

Pluginy pro WordPress se provádí hlavně za účelem bezchybné funkčnosti a rozšíření funkcí stávajícího webu. Například: kalkulačky, slidery na míru, marketingové nástroje, …

Úprava funkcí šablony

Pokud potřebujete například dodělat vlastní typy příspěvků – reference, projekty, nebo se má šablona chovat v některých situacích jinak, vše lze upravit.

Mobilní aplikace

Vypisování článků, hra, nebo sběr kontaktů … stačí dobře promyslet účel a my už se postaráme o správný způsob zpracování, tak aby Vaše aplikace měla ten správný efekt.


Jak to probíhá?

Potřebujeme od Vás kontakt s alespoň nějakými podklady a co nejpřesnější specifikací. Dle potřeby si zavoláme, nebo se sejdeme.

Vytvoříme společně zadání, které si schválíme a to necháme nacenit. Po odsouhlasení termínu a částky se pouštíme do práce.